Het nieuwe “normaal” waar niemand in wilde geloven

Een half jaar geleden heb ik een aantal artikelen geplaatst over de controle maatschappij zoals die nu functioneerd in China.
Mensen die ik daarover sprak geloofde niet dat dit ooit in Nederland zou gebeuren. Dat zou “onze” regering nooit toelaten.
En daar zijn we nu in de door “onze” regering uitgeroepen 1,5 mtr samenleving. Die straks met apps gecontroleerd gaat worden.
Gehandhaafd door tot de tanden toe gewapende politie eenheden. Want een normale agent zien we steeds minder.
We wilde het niet geloven dat dit ooit zou gebeuren. Maar het gebeurt nu voor onze eigen ogen. Vrijheden worden afgenomen, toegang tot openbare gebouwen beperkt, samenkomsten verboden!
Het Nieuwe Normaal!!
In menselijke begrippen en hoe we met elkaar leven is dit Niet normaal. Een van de mensen die dat klaar helder heeft doorzien is Kees Faase uit Doetinchem. Huj voert een eenmansactie tegen het afnemen van onze vrijheid.
Hier onder een interview waar in precies duidelijk wordt wat er mis is in de wereld. En waarom de 1,5 mtr maatschappij absoluut niet het nieuwe normaal mag worden